Matematický klokan – okresní statistiky

Jak jste dopadli v letošním ročníku Matematického klokana už víte z nástěnky kabinetu matematiky. Ale jak jste obstáli v konkurenci základních a středních škol bruntálského okresu? Výborně!

V kategorii Benjamin (840 řešitelů) zvítězil Vladimír Repka ze sekundy, 4. místo obsadil Mikuláš Bok z téže třídy, 10. místo Matyáš Gerža z primy.

V kategorii Kadet (769 řešitelů) byl na 4. místě Benjamin Stejskal, na 6. místě Eliška Repková, oba z kvarty.

V kategorii Junior (161 řešitelů) zvítězil Dominik Stejskal ze sexty, na 6. místě skončila Kristýna Ballayová ze sexty, na 7. – 8. místě Sára Vysloužilová z 1.A a Sára Szmeková z kvinty a na 9. místě Tereza Zubrvalčíková ze sexty.

V kategorii Student (39 řešitelů) obsadil 1. místo Jan Petrek ze 4.A, na 3. místě byl Lukáš Nevídal z oktávy.

Gratulujeme.