Pohár rozhlasu

Skvělých výsledků dosáhli studenti nižšího gymnázia na okresních atletických závodech. Abychom obsadili všechny soutěže, musel se zapojit každý třetí chlapec nebo dívka z naší školy. Každý závodník může startovat maximálně ve dvou disciplínách a štafetě.
Soutěže se zúčastnilo 11 škol (min. 9 v každé kategorii). Kromě kategorie mladších žáků, jsme získali třikrát druhé místo v hlavním závodu, tedy v družstvech.
Velká pochvala patří všem za výborné výkony, snahu a vzorné chování. Vypisovat všechna pěkná umístění by bylo na dlouho. Tak alespoň, kdo byl na bedně:

Starší žáci: Richard Čepek – 1. místo ve skoku do výšky, Jakub Tkáč – 1. místo ve skoku dalekém, Albert Ranostaj – 3. místo ve skoku dalekém, Roman Kocourek – 2. místo v běhu na 60 m.
Starší žákyně: Zlata Chudárková – 2. místo ve vrhu koulí, Dita Bartoňková – 2. místo v běhu
na 60 m, Klára Pavlíková – 3. místo v běhu na 800 m, Anna Kotasová – 3. místo ve skoku do výšky.
Mladší žákyně: Barbora Říhová – 3. místo v běhu na 600 m, Simona Malá – 2. místo ve skoku do výšky, Ema Rosnerová – 3. místo ve skoku do výšky.