Vánoční laťka – atletický trojboj

V pátek 8. 12. 2017 se na ZŠ Smetanův okruh uskutečnila soutěž v atletice – Vánoční laťka. Byla to výborná příležitost jak si během zimní sezóny vyzkoušet disciplíny, které patří spíše na atletické ovály. Běh na 50 m, skok do dálky a skok do výšky. Pro výběr sportovců z naší školy byly rozhodující jejich výkony ve skoku do výšky.
V každé kategorii mohli soutěžit 4 žáci a 3 nejlepší se počítali do soutěže družstev. Zúčastnilo se 6 škol z našeho okresu a ve třech kategoriích ze čtyř jsme získali umístění na stupních vítězů. Největšího úspěchu dosáhly mladší žačky, které skončily první s významným bodovým náskokem. Individuálně se nejlépe prosadila Klára Vilímková (2. místo mladší žačky) a Aneta Uvírová (3. místo starší žačky).