Krajské kolo chemické olympiády kategorie A

V pátek 8. 12. 2017 proběhlo v Ostravě Krajské kolo Chemické olympiády v kategorii A (3.+ 4. ročníky středních škol), kterého se zúčastnili hned tři naši studenti. Při celkovém počtu dvanácti soutěžících z celého kraje a obtížnosti této nejvyšší kategorie, je už sama účast tolika studentů z naší školy velkým úspěchem. Nejlépe se umístila Jana Křivková (6. místo – úspěšný řešitel) a navázala tak na skvělé výsledky z předchozích let. Dále Lucie Uhrová (9. místo), která se jen o 1,3 bodu nestala úspěšnou řešitelkou, a Dominik Stejskal (12. místo), který zvládl sice teoretickou část dobře, ale hůře praktickou část soutěže. Jako student septimy však především nabíral zkušenosti, které letos může zúročit ještě v kategorii B, a nebo příští rok znovu v kategorii nejvyšší.
Všem třem gratulujeme a přejeme hodně chuti se chemicky dále rozvíjet a hodně štěstí při dalším chemickém snažení a soutěžení.

Výsledková listina pro rok 2017/2018

 

 

Mgr. Petr Štěpánek