Okresní finále v šachu

V pátek 8. 12. 2017 proběhlo ve Vrbně okresní finále čtyřčlenných družstev v šachu.

V kategorii STARŠÍ ŽÁCI nás velmi dobře reprezentovali mladí šachisté Tomáš Grček, Jan Weczerek, Václav Bajtek a Adam Liberda. Někteří z nich hrají na velmi dobré úrovni pravidelně v rámci šachového oddílu a ve velmi silné konkurenci starších žáků, kteří v našem okrese hrají na republikové úrovni, obsadili nakonec těsně čtvrté místo. Jejich nízký věk ale slibuje velký růstový potenciál a pro příští roky určitě zlepšení.

V kategorii DOROST nás reprezentovali Kristián Marcel Jedelský, Jiří Červenka, Jiří Mlčoušek a Benjamin Stejskal. Ačkoli nejsou pravidelnými hráči a šachy jsou pro ně pouze doplňkovou zábavou, obsadili nakonec čtvrté místo.

Kompletní výsledky naleznete pod těmito odkazy:
http://www.chess-results.com/tnr319259.aspx?lan=1
http://www.chess-results.com/tnr319251.aspx?lan=5

Všem zúčastněným gratulujeme a přejeme hodě chuti do dalších šachových partií a další úspěchy v příštích ročnících

Mgr. Petr Štěpánek