Úspěchy Dominika Stejskala

V letošním roce se náš student septimy Dominik Stejskal už počtvrté zúčastnil Logické olympiády. Soutěže, kterou pořádá Mensa České republiky a kde rozhoduje schopnost samostatného a taky rychlého uvažování. Už potřetí postoupil do celostátního kola soutěže, tentokrát ze 4. místa v krajském kole. Celkově z 65 postupujících soutěžících z celé republiky obsadil 39. příčku.

Dalšího vynikajícího úspěchu Dominik dosáhl v Bobříku informatiky. Je to soutěž podporovaná Ministerstvem školství, kde soutěžící odpovídají na otázky z oblasti informatického myšlení a algoritmizace. Ve školním kole v nejvyšší kategorii Senior získal 204 bodů z 240 možných a postoupil tak do ústředního kola. V konkurenci 340 bobříků vybojoval 3. místo.

Blahopřejeme a přejeme další velké úspěchy v soutěžích.