Naši debatéři na Olomoucké Argubitce

6. dubna se do DDM v Olomouci sjelo 24 týmů z Moravy, Slezska i Čech, aby poměřily svoje schopnosti v argumentaci na tato témata: Měli bychom zavést povinnou praktickou výuku na základních školách?, Měli bychom zakázat marketing zaměřený na děti?, Měla by za účelem vyčištění moře od plastů vzniknout nadnárodní korporace sponzorovaná všemi státy?

Naše týmy si vedly ve vysoké konkurenci dobře. Tým TNP (E. Kocmánková, J. Horecký) obsadil 17. místo,  Happy Sisters (E. Šťastná, N. Šťastná) 11. místo. Nejvíce se dařilo týmu MAKA (M. Volná, K. Boháčová), který vybojoval 5. místo.

Členům Debatního kroužku děkujeme za úspěšnou reprezentaci školy.

Do dalšího debatování se týmy budou moci zapojit už 17. 5., kdy bude na našem gymnáziu realizován 1. ročník Krnovského debatního poháru.

M. Bachanová

Foto bylo převzato z FB stránek České debatní společnosti