Pohár rozhlasu

11. května se uskutečnila velká atletická soutěž pro žáky základních škol našeho okresu.
Naši studenti získali krásná umístění, jak v soutěži družstev, tak v jednotlivcích. Mladší žákyně i mladší žáci byli třetí. Starším žákům uniklo třetí místo o vlásek (4496 bodů, třetí 4512 bodů). Ze 14 družstev! Starší žákyně skončily 6 z 11 družstev. Z individuálních úspěchů alespoň stručně. Mladší žáci: Robin Otýpka a Lukáš Pater ovládli soutěž ve skoku do výšky, Čeněk Kohut 3. ve skoku do dálky, Tomáš Michalec 3. v hodu míčkem. Mladší žákyně: Lenka Martínková 1. v běhu na 600 m, Markéta Suchánková 4. v běhu na 600 m, Adéla Válková 4. ve skoku do dálky. Starší žáci: Albert Ranostaj 3. v běhu na 60 m a ve skoku do dálky, Radek Šifalda 1. ve vrhu koulí. Veškeré výsledky najdete v přiložených souborech.
družstva mladší dívky a chlapci
družstva starší dívky a chlapci
mladší dívky
mladší chlapci
starší dívky
starší chlapci
Děkujeme všem studentům za reprezentaci naší školy.