ČERVENOMODROBÍLÝ PIKNIK

Park před budovou krnovského gymnázia ožil na páteční Den dětí červenými, modrými a bílými barvami. 1. června 2018 jsme oslavili nejen den, který je významný pro nás „děti“, ale i 100leté výročí založení Československé republiky. To bylo i tématem letošního pikniku.
Barvy české vlajky školu a její okolí doslova ovládly! Studenti si s sebou na piknik vzali deky, jídlo, ale hlavně dobrou náladu. Chvíle strávené pod vzrostlými stromy, ozdobenými tematickými fáborky a balónky, nám zpříjemnil poslech hudby. Žáci se zabavili badmintonem a někteří fotbalem. Mohli si vyfotit památeční fotku ve „fotokoutku“, nebo si ověřit své znalosti ve vědomostním kvízu. Každý si našel to své!
Zábavu ale náhle překazil déšť, který nás vyhnal do tělocvičny. Nám se ale úsměv z tváře neztratil a byli jsme rádi za hezké odpoledne strávené se spolužáky. Není přeci důležité, kde jsme, ale s kým jsme.
Na závěr bychom všichni chtěli poděkovat vyučujícím a sextě, kteří pro nás tento den do nejmenšího detailu naplánovali.
Adriana Zivčáková, 2. A