Žáci vyššího Gymnázia v Krnově se spolu s učitelským doprovodem vydali dne 15.2.2019 na každoroční výlet do Prahy vyplněný zajímavým programem a jako už je zvykem zakončený kulturním zážitkem.

Hned po příjezdu do Prahy byli žáci seznámeni s památkami a budovami spjatými s naší historií a po prohlídce vedla jejich cesta na první zastávku, kterou byla Neviditelná výstava. Žáci se zde dozvěděli více o očních vadách, poslechli si konkrétní případy pracovníků výstavy, a dokonce si vyzkoušeli slepotu na vlastní kůži.

Po opuštění výstavy následovala procházka po centru města a rozchod, kdy se žáci mohli s Prahou seznámit individuálně. V podvečer se tramvají odjelo k divadlu Goja Music Hall, kde na žáky, jako krásné zakončení dne, čekal velice povedený muzikál Andrewa Lloyda Webbera Fantom opery.

Po cestě zpět do Krnova se žáci shodli, že se akce vydařila a těší se znovu za rok.

Tereza Sedláčková, 2. A