Turnaj partnerských škol ve futsalu

V březnu přijala naše škola pozvání na turnaj žáků partnerských škol ve futsalu. Turnaj proběhl v tělocvičně SŠA v Krnově. Kromě družstva krnovského gymnázia se turnaje zúčastnily také týmy partnerských škol – Zespol Szkól Mechanicznych w Glubczycach a SŠA Krnov. Naši školu reprezentovali především žáci nižších ročníků a na své soupeře tentokrát nestačili. Přestože prohráli oba zápasy, předvedli velmi dobrou hru a zaslouží pochvalu.
Družstvo naší školy dostalo pozvání na podzimní turnaj v Polsku, který se bude konat při příležitosti 50. výročí vzniku ZSM Glubczyce.
Výsledky:

 

 

 

 

 

 

 

Školu reprezentovali: Zámarský Tomáš, Včelný Tomáš, Benčík Jan, Janáč Ondřej, Čevela
Štěpán, Zajíček Ondřej, Mlčoušek Jiří, Šimíček, Karel a Bernát Roman

Mgr. Vladimír Schreier
ředitel školy