OVOV – okresní kolo

V úterý 30. 4. jsme s početnou výpravou 23 studentů našeho gymnázia dorazili do Rýmařova na další ročník odznaku všestrannosti. Naše loni úspěšné družstvo muselo být omlazeno, a tak jsme neměli příliš vysoké ambice na úspěch. Během soutěže bylo zřejmé, že nejlépe jsou na tom domácí, ale hned za nimi se prosazovali naši. Soutěžilo asi 70 žáků z 8 škol. Je třeba připomenout, že každý soutěžící absolvuje 5 disciplín (v krajském kole dalších 5 odlišných) a součet bodů rozhoduje o jeho umístění.
Společně s kolegyní Ladou Kratochvílovou chceme na prvním místě vyzdvihnout sportovní nasazení a chování všech našich svěřenců. Kromě krásných umístění na stupních vítězů, jsme získali v jednotlivcích také čtvrté místo a čtyři pátá místa. Podrobnější výsledky najdete v souboru vysledky (jednotlivci jsou na dalších stranách).
Nejdůležitější úspěch je 2. místo našeho družstva a postup na krajské kolo. Na fotkách si musíte najít naše úspěšné borce v jednotlivcích. Je to 3. místo dívky ročník 2007, druhé místo hoši ročník 2005, 2. a 3. místo dívky 2005 a 1. a 3. místo hoši 2004.