Vánoční nohejbal ovládli absolventi

V tělocvičně krnovského gymnázia proběhl 25. prosince 2019 již jubilejní 26. ročník nohejbalového turnaje dvojic. Zúčastnit se ho mohou žáci, jejich rodiče, absolventi školy nebo jejich kamarádi. V letošním roce si v tento sváteční den přišlo zahrát 6 dvojic. Družstva hrála systémem každý s každým. Boje ve skupině tentokrát ovládli absolventi našeho gymnázia, kteří obsadili první tři místa.  Prvenství obhájili Honza Minarik s Jardou Hrazdilem.

O výsledky však tentokrát příliš nešlo. Nejdůležitější bylo rozpohybovat své tělo i v tomto vánočním čase, vydat nějaké kalorie a mít radost z pohybu.

Výsledky ve formátu  PDF.

Mgr. Vladimír Schreier