Turistický kurz

Sportovně turistický kurz je součástí výuky tělesné výchovy. Má tradici již od roku 1999 a velmi dobré ohlasy mezi současnými i bývalými studenty. Je určen studentům třetího ročníku a septimy.

Vždy začátkem června studenti v doprovodu svých učitelů vycestují autobusem na Makarskou riviéru do komplexu Baško Polje v Chorvatsku. K ubytování jsou k dispozici dvě varianty: levnější karavan, nebo dražší mobil-home. Studenti si vaří sami, což je pro některé velmi nevšední zážitek.

Týdenní program se skládá ze sportovních her (volejbal, kopaná, košíková, stolní tenis, ringo, petangue…), vodních aktivit (plavání, jízda na kajaku, rafting…), cykloturistiky (po Makarské riviéře) a kulturně poznávacích akcí ( výlet lodí s konzumací ryb-fishpiknik, noční výlet lodí na Makarskou, diskotéka…).

Informace k turistickému kursu v Chorvatsku – Baško Polje – červen 2018

Přihláška na turistický kurz 2017/2018,

Pokyny pro ubytování v karavanu,
Pokyny pro ubytování v mobil-homu,

CK Adria Bus s.r.o.,
Informace o AC Baško Polje.

Tel: +385(0)21/612 329
Fax: +385(0)21/620 248
E-mail: kamp.baskopolje@club-adriatic.hr

GPS: N 43° 20.751, E 16° 57.670